Mamy już 30 lat!

Rok 2023 to dla nas szczególny czas, bo obchodzimy 30-lecie istnienia Fundacji. Z tej okazji zorganizowaliśmy wyjątkowe przyjęcie i zaprosiliśmy na nie wielu gości. Byli z nami przedstawiciele władz samorządowych, organizacji pozarządowych, współpracujących instytucji, darczyńcy, a przede wszystkim nasi Odbiorcy i ich rodziny.

Podczas spotkania obejrzeliśmy krótki film „30 lat w pigułce”, który pokazał historię i osiągnięcia Fundacji. Potem wysłuchaliśmy przemówień gości, którzy podzielili się swoimi wspomnieniami i refleksjami na temat naszej działalności.

Jednym z najwzruszających momentów był występ dzieci i terapeutów. Przygotowali oni autorski pokaz „z życia Fundacji”, w którym wszyscy pokazali się jako wspaniali aktorzy.

Całą uroczystość uświetnił również koncert naszych zaprzyjaźnionych muzyków, którzy na jazzowo dodali wydarzeniu wyjątkowego klimatu i stworzyli niezapomnianą atmosferę.

Nie zabrakło też podziękowań dla tych, którzy przez te wszystkie lata współtworzyli naszą Fundację. Ich zaangażowanie i wsparcie są dla nas bezcenne.

Zakończyliśmy uroczystość wspólnym poczęstunkiem – tortem jubileuszowym, kawą i rozmowami przy ciastku. Był to czas pełen wspomnień, radości i planów na przyszłość.