XIII Toruńska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

W tym roku nasza drużyna z Fundacji Daj Szansę miała zaszczyt wziąć udział w XIII Toruńskiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie to zgromadziło uczestników z Torunia i z województwa, oferując zdrową rywalizację i wspaniałą atmosferę, która na długo zostanie w naszych sercach.

Nasi zawodnicy dzielnie ćwiczyli, przygotowując się do startu w różnych dyscyplinach, takich jak rzut piłką lekarską, tenis stołowy, biegi, rower stacjonarny, wioślarstwo i strzelectwo. Dzięki wsparciu naszych terapeutów, którzy tym razem wcielili się w rolę trenerów, udało nam się osiągnąć niesamowite wyniki i przeżyć niezapomniane chwile.

Każdy jest zwycięzcą! Niezależnie od wyników, wszyscy uczestnicy pokazali niezwykłą determinację, ducha walki i radość z uczestnictwa. To właśnie te wartości sprawiają, że co roku z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję olimpiady.

Fundacja Daj Szansę jest dumna z naszych podopiecznych, którzy pokazali, że z odpowiednim wsparciem i motywacją można osiągnąć wszystko. Jesteśmy pewni, że za rok wrócimy jeszcze silniejsi, gotowi na nowe wyzwania i kolejne sukcesy.

Do zobaczenia za rok na XIV Toruńskiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych!