Przekaż nam 1,5%

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Twoje 1,5 % to pomoc terapeutyczna dla ponad 400 dzieci w usprawnianiu i rehabilitacji.

DZIĘKUJEMY!

Dzięki wsparciu „procentami” skutecznie realizujemy działania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z całego kraju.

Opracowujemy indywidualne programy, podejmujemy rodziny na miejscu (wizyty kilkudniowe).

Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe.

Rozwijamy się, doposażamy w sprzęt, remontujemy pomieszczenia, by były ciepłe, przytulne i kolorowe.

Prowadzimy treningi mieszkaniowe. W 2022 roku otworzyliśmy Mieszkanie Treningowe w Bydgoszczy (wraz z Fundacją Kaktus), a w 2023 roku – Mieszkanie Treningowe w Toruniu (wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom z Autyzmem).

Diagnozujemy dzieci pod kątem FASD oraz wspieramy rodziców w terapii ich dzieci.

Dziękujemy za wskazanie naszej Fundacji w zeznaniu podatkowym; za poszerzanie kręgu Dobroczyńców,
za pamięć i ciepłe słowa o nas.
Razem możemy więcej!

1. Na co przeznaczono 1,5% podatku w 2023 roku?

Dzięki Podatnikom możemy kierować nasze działania do coraz szerszego grona potrzebujących. W ubiegłym roku z naszej pomocy skorzystało ponad 400 rodzin dzieci niepełnosprawnych oraz dzieci z syndromem FASD- objęliśmy ich opieką fizjoterapeutyczną, pedagogiczną, logopedyczną i psychologiczną. Środki pochodzące z półtora procent przeznaczyliśmy m.in. na zorganizowanie pobytów terapeutycznych dla dzieci i rodzin z całego kraju.
Dofinansowaliśmy wyjazd integracyjno – terapeutyczny do Gdańska dla naszych podopiecznych.
A ze spraw bardziej 'przyziemnych’ – naprawiliśmy dach Fundacji.

1. Na co Fundacja najbardziej chciałaby przeznaczyć pieniądze pochodzące z 1,5% w 2024 roku?

Będziemy nadal robić to, co potrafimy najlepiej – rehabilitować dzieci niepełnosprawne oraz wspierać dzieci z FASD i ich rodziny. Planujemy zorganizować kolejne wizyty diagnostyczne oraz pobyty terapeutyczne. Wciąż będziemy przyjmować dzieci i młodzież niepełnosprawną z Torunia i okolic na cykliczne zajęcia z rehabilitantami oraz pedagogami.
Będziemy kontynuować nasze niezwykle cenne działania ku samodzielności dorosłych osób z niepełnosprawnościami w mieszkaniach treningowych.

Możesz zdecydować na co przeznaczysz 1,5% swojego podatku.

Ta pomoc nic nie kosztuje.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce PIT wpisać KRS wybranej przez siebie organizacji – numer KRS naszej Fundacji to: